Csenger VKC-Ibrány SE

MATCH DAY!

Csenger VKC-Ibrány SE 29:25 (16:12) (nem biztos) smile hangulatjel

Vasárnap délután 15:00 kezdéssel ismét hazai pályán lépett pályára a Csenger Vkc Csajok Mondhatom úgy is, hogy egy két hétig tartó mélyebb pont után ma felszabadultan játszottunk. Jöttek a figurák, jöttek a lövések és még védekezésben sem volt igazán nagy problémánk, habár ezen még csiszolnunk kell. Az Ibrány csapata egy hasonló képességű csapat , mint a csengeri. Jő belső hármasuk van, akik irányították is az Ibrány játékát, és néha törtek borsot az orrunk alá. A félidőben emlékeim szerint négy góllal vezettünk, ami kitartott a mérkőzés végéig. Én személy szerint gratulálok Ferenczi Györgynek, aki egy nagyon szimpatikus és jól küzdő csapatot verbuvált a lányaiból, és valószínűleg, még nem járnak az útjuk végén. A játékvezetéssel nem volt gond. Volt egy pirosunk három két perc után, na de üsse kő. Ez benne van a játékban. Úgysem tudnak engem überelni: egyből piros 14 perc után unsure hangulatjel Na igen "csengeri csajok" , most ti jöttök wink hangulatjel Személy szerint nagyon örülök, hogy újra egy igazi küzdő csapatot láttam a pályán. Szükségünk volt a győzelemre, az önbizalomra. Remélem sokáig ki fog tartani ez bennünk, természetesen sok-sok munkával megfűszerezve. Azt mondtam Nektek, ha nyertek, főzök egy finomat a csapatnak grin hangulatjel Ezt ország-világ előtt kijelentem. ÍGY IS LESZ. Gratulálok Csajok! Szép győzelem volt!